Aruküla jaanituli Aruküla lauluväljakul koos ansamblitega Vanaviisi ja Reminders. Õhtujuht Peep Raun.

Pidu

Algusaeg:

L, 22.06.2024 19:00

Lõpuaeg:

P, 23.06.2024 02:00

Asukoht:

Aruküla lauluväljak

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts, Raasiku Vallavalitsus

Pilet:

Sündmus on tasuta. Korraldab MTÜ AKS kultuurijuht Garina Toomingas Minu tel. 5292550

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Õhtujuht Peep Raun tervitab rahvast ja tutvustab õhtut!

Kell 19.00- 19.15 Jaanipäeva kombestik.

Kell 19.15- 19.45  Kogupereshow Kloun Ummi

Kell 19.45- 20.00 Õnnemäng ja Nobedad näpud

Kell 20.00- 20.15 Kogupereshow Kloun Ummi

Kell 20.15 ansambel Vanaviisi

Kell 20.45 segarühm “Lapulised”

Kell 21.10  ansambel Vanaviisi

Tervitab Raasiku vallavanem Toomas Teeväli ja

kutsub Jaanid ja Jaanikad lõket süütama. 

Kell 21.40- 22.00 lõkke süütamine   

Kell 22.00- 22.30 ansambel Vanaviisi

Kell 22.30- 23.00 rahvamängud

Kell 23.00- 23.30 ansambel Vanaviisi

Kell 23.30- 00.00 jaanimängud ja KLAABU

Kell 00.00- 00.30 ansambel Reminders

Kell 00.30- 01.00 jaanimängud

Kell 01.00- 02.00 ansambel Reminders ja lõpetamine

Ajakavas võib tulla muudatusi. 

Väljasõit koos oma rahvaga Tartumaale! Suvine kontsert “JAAN TÄTTE 60. Sõbrad, teiega on hea”.

Muusika

Algusaeg:

P, 30.06.2024 08:00

Lõpuaeg:

P, 30.06.2024 21:00

Asukoht:

Tartumaa

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

<h4><strong>Härma Buss väljub kell 8.00 Pikaverest</strong> <strong>kell 8.15 Raasikult ja kell 8.30 Arukülast</strong> <strong>Kell 12.00- 13.00 külastame Tõravere Obsevartooriumit</strong> <strong>Sõit koos pileti, külastusega ja sõidurahaga  80/70 €.</strong></h4> <h4><strong>Kõikidele piletitele lisandub juurde Piletitasku teenustasu (0,9€) </strong> <strong>Vastavalt soodustusele. </strong> <strong>NB! Võta kaasa istetool või piknikutekk ja väike piknikukorv!</strong> <strong>Info ja piletite soovist helista tel. 5292550 </strong> <strong>kultuurijuht  Garina </strong></h4>

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

See on kontsert, millest olen unistanud juba palju aastaid – kontsert paigas keset loodust, kuhu ei kostu ühegi maantee müra. Nagu sõbrad ütlevad – väga minu nägu kontsert. Ja olen sellele laulurännakule kutsunud kaasa oma lemmiklauljad, kellest on saanud aastatega ka minu head sõbrad. See on suur kingitus mulle endale ja samamoodi teile, kes võtate vaevaks see seiklus kaasa teha. Markoga üritame laulda nii nagu tegime seda juba 30 aastat tagasi ja teistel – Liisil, Maril ja Jaanil palun laulda neid kõige paremaid laule, minu lemmiklaule, nii et kõik tuleb väga kena. Eks laulame ka kõik koos midagi ja mõmisen natuke üksi ka ning ootan teie soovilaule. Arvestage siis, et õhtu tuleb päris pikk ja võtke midagi istumise alla ja natuke pikniku värki ka. 

Ootan teid, sõbrad!
Jaan Tätte

Armastatud Jaan Tätte 60. juubeli kontserdid suveõhtutes saavad olema erilisel kujul – vaid kahel õhtul ning ühes ja samas paigas – Jaani ühes seni salajases lemmikpaigas. Kõlama saavad Jaani enda lood ja laulud ning tema lemmiklauljate omad.

Üle pikkade aastate on vaid selleks üheks peoks taas koos laval Marko Matvere ja Jaan Tätte oma armastatuimate lauludega. Oma kontsertidega kaunistavad Jaani juubelit ka Liisi Koikson, Mari Jürjens ja Jaan Pehk. Ja muidugi tulevad esitamisele ka kooslaulud! On, mida oodata.

Kontsert on kahes osas. Kohapeal on avatud kodused kohvikud ja baar. Kaasa võtta istumis- või pikutamisalus õdusa suveõhtu veetmiseks (kohapeal saadaval ka toolid). Kontserdipaik on Pangodi järve lähistel Päikeseraja talu veesilmade ääres.

Laval Jaan TätteMarko Matvere, Liisi Koikson, Mari Jürjens, Jaan Pehk. Saatemuusikud Marti Tärn (klahvpillid, bass), Andre Maaker (kitarrid).

Kohtade arv kontsertidel on väga piiratud!

Eesti meelelahutusmaastiku kõige olulisem Suvetuur on tagasi! Huumoriklubi Suvetuur 2024

Teater

Algusaeg:

R, 26.07.2024 19:00

Lõpuaeg:

R, 26.07.2024 21:00

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Pilet 20€ Piletikeskusest (pluss teenustasu). Piletid müügil Aruküla rahvamajas ilma teenustasuta. Info tel. 5292550 Vanusepiir 16+

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Eesti meelelahutusmaastiku kõige olulisem Suvetuur on tagasi!

See on just see tuur mida koomikud ise alati pikisilmi ootavad. Nagu muistsed tekstid ette kuulutasid nõnda pakivadki Huumoriklubi poisid taaskord terveks juuliks asjad bussi, et Wabariigile korralik ring peale teha ja kõigi komöödiasõpradega kohtuda!

Suvetuur on ainus omalaadne, kus kogu Eesti stand-up komöödia raskekahurvägi käib ühel õhtul lavalt läbi, esitlemas oma hetke parimat kümmet minutit. Samuti on õhtujuht ja koomikute järjekord igal õhtul erinev, ehk keegi ei tea, mis täpselt juhtuma hakkab! Show millest kõik su sõbrad kogu ülejäänud suve räägivad!

Jõuame selle tuuriga meie kõigi lemmik suvituslinnadesse ja käime saartel, ehksiis kindlasti oleme kuskil Sinu lähedal! Suvetuur kestab 1. juulist kuni 2. augustini, vali tuurikalendrist endale sobiv õhtu ja asukoht ning kohtume juba saalis!

PS! Sel aastal kõik piletid eelmüügist! Osta kindlasti ette, et vältida ukse taha jäämist!

———-

Laval: Sander Õigus, Mikael Meema, Roger Andre, Daniel Veinbergs, Mattias Naan, Karl-Alari Varma, Ardo Asperk

———-

Eesti Noorsooteatri kogupere suvelavastus “Lahenduste müsteerium”.

Teater

Algusaeg:

P, 14.07.2024 16:00

Lõpuaeg:

P, 14.07.2024 17:30

Asukoht:

Aruküla lauluväljakul

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Kõigile alates 7. eluaastast! <strong>Piletid 16 € - pilet peab olema kõigil vaatajatel sõltumata vanusest!</strong> Piletid müügil Piletimaailmas ja Aruküla rahvamajas. Rahvamajas saab osta sularahas. Info tel. 5292550 Kultuurijuht Garina Toomingas

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis
Lahenduste ministeerium
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata.
Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati!

Lavastus põhineb Hollandi nüüdisaegse lastekirjaniku Sanne Rooseboomi jutustusel „Lahenduste ministeerium”, mis võlub oma värvikate tegelaste, universaalsuse ja vahetu optimismiga. Ajal, mil maailmas muutub kõik aina keerulisemaks, leidub keegi, kes julgeb astuda vastu ülekohtule ja kurjusele, keegi, kes pakub lahendusi, seejuures iseendale tähelepanu tõmbamata.

Varateismelise Niina kätte satub pooljuhuslikult kiri poisilt, kes kiusajate vastu abi leidmiseks pöördub lahenduste ministeeriumi poole. Ehkki Niina pole sellisest ministeeriumist kuulnudki, hakkab asi teda huvitama ja ta otsustab poissi aidata. Parima sõbra ja lähima võitluskaaslase seltsis asub Niina poissi kiusajate käest päästma. See lihtne otsus käivitab seikluse, mis haarab isegi rahvusvahelist tasandit. Mis koht on lahenduste ministeerium? Kas selline organisatsioon üldse eksisteerib? See ja paljud teised küsimused leiavad noorte seikluse käigus vastuse ja nii mõnigi mure saab lahendatud.

2024. aasta suvel mängime lavastust mängupaikades üle Eesti.

 

Mängivad: Maria Ehrenberg, Alice Siil (EMTA lavakunstikool)Laura KukkLaura NõlvakHardi MöllerMart Müürisepp

Autor Sanne Rooseboom

Tõlkija Vahur Aabrams
Dramatiseerija Siret Campbell
Lavastaja Taavi Tõnisson
Kunstnik Kristel Maamägi
Helilooja Liina Sumera
Laulusõnade autor Eik Erik Sikk
Valguskunstnik Targo Miilimaa 

Grafitikunstnik TA 

Esietendus 26. mail 2024 Eesti Noorsooteatri Ferdinandi saalis

Komöödiateatri suvelavastuse esietendus ”Kolm musketäri ” Lõbusad lood tööst ja rahast.

Teater

Algusaeg:

N, 18.07.2024 19:00

Lõpuaeg:

N, 18.07.2024 22:00

Asukoht:

Aruküla lauluväljakul

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

<b>Hinnainfo</b> Täispilet <strong><b>25 €</b></strong> Õpilane/ tudeng/ pensionär <strong><b>23 €</b></strong> <strong><b>Piletid müügil Piletilevis ja Aruküla rahvamajas. Rahvamajas ostmine sularahas. Info tel. 5292550</b></strong> <strong><b>Kultuurijuht Garina Toomingas</b></strong> Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal). Etendus kestab umbes 2 tundi, ühe vaheajaga

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Iga  tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus.

Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda palk, enam ei kehti, peab musketärina mõõga haarama. Siis karjatab eestlasest töönarkomaan prantslasena “Üks kõigi, kõik ühe eest!” ning algab kähmlus, kus õde ei tunne õde ega vend venda.

Tuntud näitlejad esitavad meile lustakaid lugusid tööst ja selle puudumisest, teenimisest ja teenitu laiaks löömisest ning sellestki, kuidas lollidelt raha ära võtta – elulistest seikadest, millega igapäevaselt kokku puutume.

Töö ja palga nimel sekeldamine ajab ühtviisi naerma nii paadunud rööprähkleja kui ka mugavustsoonis uneleja.

„Kolm musketäri“ on lustakas kiirkursus eluga toimetulekuks, mille esitavad Marika Korolev, Henrik Normann ja Marika Barabanštšikova.

Suvelavastus “Isad ja pojad” Palmse mõisa pargis.

MuusikaTeater

Algusaeg:

L, 20.07.2024 17:00

Lõpuaeg:

L, 20.07.2024 00:00

Asukoht:

Palmse mõis

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

<div> Pilet koos sõiduga 70 €.  Nimekiri avatud. Sissepääs alates 17:30 </div> <div>Kestus 2h 45min, ühe vaheajaga</div> <div>Lastele vanuses kuni 7a (k.a) sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles.</div> <div>Info tel. 5292550 kultuurijuht Garina Toomingas</div>

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

„Isad ja pojad“ on valusalt koomiline suvelavastus Eesti meestest.
Ahastav appihüüd naiste järele siis kui neid ei ole ja põletav soov põgeneda siis kui nad on! Kogu see jama, mida vahel ka eluks kutsutakse, on nii lootusetu, et ajab naerma ja nii piinlik, et hakka või nutma. Laval on erakordne kamp mehi, kes on ka päris elus isad ja pojad – Hannes ja Rasmus Kaljujärv, Indrek ja Leonhard Sass Taalmaa ning alati muhe vanameister Egon Nuter.

Autor – Ott Kilusk
Lavastaja – Kaili Viidas
Kunstnik – Iir Hermeliin
Muusikaline kujundaja – Feliks Kütt
Osades – Hannes KaljujärvRasmus KaljujärvIndrek TaalmaaLeonhard Sass Taalmaa ja Egon Nuter

Üks väärikas Eesti naine, kes oli ühtaegu nii abikaasa, koduhoidja, ema kui ka vanaema, lahkus ühel kenal päeval siit ilmast. Tema viimaseks sooviks jäi, et perekond igal aastal tema surmapäeval kokku sõidaks, teda meenutaks ja kokkusaamise jäädvustamiseks ühispildi teeks. Kui see päev kätte jõuab, ootab tema lesk Evald koju oma poegi ja pojapoegi, et väärikas tseremoonia üheskoos pidulikult läbi viia. Ka kadunuke on oma perega koos, tõsi küll tuhastatuna urnis, sest ennast maha matta ta ei lubanud. Kas tulijad tahavad või ei taha, aga tulema peab, sest surija viimane soov on püha. Pisikesed takistused, mida ei saaks kunagi juhtuda kui kogu selles seltskonnas oleks vähemalt üks naine, panevad surija pealt näha lihtsa soovi täitmise tõsise kahtluse alla.

See on meeste maailm, mille igapäevast saamatust ja lühinägelikkust iseloomustab naiste karjuv puudumine. Sügav kuristik unistuste ja tegelikkuse vahel, luhtunud plaanid ja naiivne optimism, opakas romantika ja kätte õpitud abitus – need on väärtused, millele toetub iga tõeline Eesti mees ja on veel selle üle uhke pealegi.
Etendused toimuvad 17-27. juulini Palmse mõisa pargis.
Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/kontserdihunt

Rakvere Teatri etendus “Vallatud võtted”

Teater

Algusaeg:

R, 29.11.2024 19:00

Lõpuaeg:

R, 29.11.2024 21:00

Asukoht:

Aruküla rahvamaja

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Piletite müügilink asub siin: <a id="ow1051" href="https://www.piletimaailm.com/performances/137635/buy" target="_blank" rel="noopener">https://www.<u></u>piletimaailm.com/performances/<u></u>137635/buy</a> Piletid hinnaga 23/ 20 €. Piletid müügil Piletimaailmas ja Aruküla rahvamajas. Info tel.: 5292550 Aruküla rahvamajas saab osta ainult sularahas.

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Kui keskealine abielupaar ja nende sõber avastavad end ühtäkki ilma tööta, tundub tulevik tume. Ent juhuse tahtel toob videolaenutuse külastus kaasa õnneliku mõttevälgatuse. Kuna häda ei anna häbeneda, võetakse appi leidlik lahendus, millest korralikud inimesed muidu kaarega mööda käiksid…

Eestiski populaarse kanada komöödiakirjaniku kelmikas lustilugu videokassettide ajastust asetab tegelased majanduslikku kitsikusse, mis tuttav paljudele.

Esietendus 15. septembril 2023 väikses majas.
Etendus on kahes vaatuses ning kestab 1 tund ja 50 minutit.

Lavastus ei ole sobilik alla 16-aastastele.

LAVASTUSMEESKONDAutor Norm Foster “Skin Flick”
Lavastaja Peeter Tammearu
Kunstnik Jaanus Laagriküll
Muusikaline kujundaja Tobias Tammearu
Valguskujundaja Märt Sell
Tõlkija Peeter Sauter
Osades Silja Miks, Tuuli Maarja Möller, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Eduard Salmistu

LEINAPÄEV

Varia

Algusaeg:

R, 14.06.2024 17:00

Lõpuaeg:

R, 14.06.2024 18:00

Asukoht:

Raasiku

Korraldaja:

Raasiku Rahvamaja

Pilet:

Tasuta

Koduleht:

Link

Mälestusmiiting Raasiku raudteejaama mälestuskivi juures

Mälestame 1941. aasta küüditamise ohvreid, sõnavõtud, lillede ja küünalde asetamine kivile

Vahepalasid esitab TALLINKI NAISKOOR HIRVO SURVA juhendamisel

RAASIKU VALLA MUUSIKA-, TANTSU- JA LAULUPÄEV ARUKÜLA LAULUVÄLJAKUL 01. JUUNIL KELL 16.00. RONGKÄIK KELL 15.30 ARUKÜLA RM EEST TABASALU RIVITRUMMARITEGA.

Festival

Algusaeg:

L, 01.06.2024 15:30

Lõpuaeg:

L, 01.06.2024 18:00

Asukoht:

Aruküla lauluväljak

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts, Raasiku Vallavalitsus

Pilet:

Tasuta. Aitäh ja lõpp. Ilusat lastekaitsepäeva kõigile!<br class="html-br" />Härma Buss kell 14.45 Pikaverest ja kell 15.00 Raasikult.<br class="html-br" />Toitlustab Levirando OÜ.<br class="html-br" />Rahastaja ja tellija Raasiku VV. Korraldaja MTÜ AKS Info: 5292550<br class="html-br" />Kultuurijuht Garina Toomingas

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Esinemis järjekord:

1. Rivitrummarid Valdo Rüütelmaa
¤ Janne Ikkoneni Rivitrummarimarss 2019
¤ Valdo Rüütelmaa HARJU TRUMMID
2. Väiksed võimlejad. Juhendaja Riin Kibin. Muusika Henryle.
¤ „Mõtsavele mäng“. Mari kalkun. Juhendaja Riin Kibin.
3. Aruküla Lasteaed Rukkilill.
¤ Sinilille rühm „Vihmaloits“. Juhendajad Anžella Veelmaa, Natalja Kokuta, Anu Meelimäe.
¤ Ülase rühm „Käin ümber küla ringi“. Juhendaja Katrin Priivits.
4. Raasiku perederühm Õnnelised ja Aruküla segarühm Lapulised. Juhendaja Janne Kuuskla.
¤ “Õnnelike inimeste maa” autor Liina Eero, muusika ja sõnad Airi Liiva.
5. Pääsulinnu orkester. Dirigent Juhan Trump
¤ Pärlipüüdja ¤ Loving you ¤ Flowers
6. Raasiku Kooli lasteaia tantsulapsed. Juhendaja Marianne Põld
¤ tantsukava “Tantsukingad“.
¤ tantsukava „Armastame kiisusid, pori ja Sipsikut“.
¤ tantsukava „Tahaks mängida Barbiet ja nõida“
7. Prouaderühm „Pihlakobar“. Juhendaja Evi Tomingas
¤ „Unustusevalss“ ¤ „Kiigepolka“
8. Memmederühm „Krõõt“. Juhendaja Janne Kuuskla
¤ “Vat-lupsadi” autor Ilma Adamson, rahvamuusika.
¤ “Kas tantsime Krakovjakki!” autor Tiiu Aasa, rahvalik muusika.
9. Naisrühm Marike. Juhendaja Reet Hänikene
¤ „Naine sa keeruta“ Astrid Väizene ¤ „Laadalugu“ Helen Lagle
10. Raasiku naisrühm „Rõõmulised“ Juhendaja Janne Kuuskla
¤ “Kiigelaul” autorid Astrid ja Sandra Väizene, muusika “Veli hella vellekene” rahvalaul Tarvastu kihelkonnast, seadnud Vägilased.
11. Segarühm Lapulised. Juhendaja Reet Hänikene
¤ Padepolka Hedvig Haarde ¤ Sadama tuled Aire Toms
12. Solo- Latino tantsijad. Juhendaja Jekaterina Adler.
¤ „Salsaton“
13. Meestepunt Lüü-Türr ja laulud. Esitavad 2 laulu.
Päälik Tiit Saare.
14. Linetantsijad „Rassaline“. Juhendaja Egle Jürimets.
¤ „Kantri alati jääb“
15. Kati poundi naised
¤ „Pound on popp“
16. Segakoor „Spunk“ ja Aruküla Noortekoor.
Dirigendid Age Imala, Tiina Tinn ja Maia-Reta Trampärk.
¤ „Õnn“ Kalju Kangur
¤ „Tulgu tuuled“ Stig Rästa või „Mu eesti keel“ Aare Värte.
Valivad rongkäigus.
17. Noored võimlejad „Särasilmad“, naisvõimlemisrühmad Tähesära 1 ja Tähesära 2
¤ „Matkajad“ Kadi Saks. Juhendaja Garina Toomingas
¤ „Käib salapidi öö“ Evelin Veermäe. Juhendaja Garina Toomingas
¤ „Metshaldjad“ Katre Jaani. Juhendaja Garina Toomingas
Tasuta. Aitäh ja lõpp. Ilusat lastekaitsepäeva kõigile!
Härma Buss kell 14.45 Pikaverest ja kell 15.00 Raasikult.
Toitlustab Levirando OÜ.
Rahastaja ja tellija Raasiku VV. Korraldaja MTÜ AKS Info: 5292550
Kultuurijuht Garina Toomingas

Väljasõit Rakvere Vallimäele uhkele suvealguse peole!

Pidu

Algusaeg:

L, 08.06.2024 16:30

Lõpuaeg:

L, 08.06.2024 23:50

Asukoht:

Rakvere Vallimägi

Korraldaja:

MTÜ Aruküla Kultuuriselts

Pilet:

Väljasõit kell 16.30 Arukülast, kell 16.45 Raasikult ja kell 17.00 Pikaverest. Pilet koos sõiduga on 16.50 €. Pilet kehtib koos sõiduga. Info ja piletite soovist helista numbril 5292550. Kultuurijuht Garina Toomingas

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Väljasõit kell 16.30 Arukülast, kell 16.45 Raasikult ja kell 17.00 Pikaverest.

Aruküla Kultuuriselts kutsub väljasõidule Rakverre Vallimäele suurele suvealguspeole.
Pilet 6,50 €. Lisandub sõit 10 eurot.  Piletid ainult koos bussi sõiduga.

TRE Suur suve avapidu tuleb taas, juba neljateistkümnes suvi Eestimaa kontserdipaikades.

Suve Avapidu 2024 artistid:
2 QUICK START – Neiu mustas kleidis ei jää risteele, vaid tema kolm soovi täituvad.
TERMINAATOR – See ei ole saladus, et eesti poproki lipulaev tuleb muinasjutumetsa.
HUNT – Opelimees pakub nostalgiat ja unustamatuid hetkeid.
GRETE PAIA – Ei ole ainult unustamiseks, vaid jõuab võluväel suve avapidudele
IVO LINNA – Aeg ei peatu kui lavalt kõlab kikilipsuga mehe esituses julge laul 
ERIKÜLALINE SUURE TAGASITULEKUGA:
MARI-LEEN – Rahutu tuhkatriinu teab, et inglid lendavad kõrgelt

Suvealguse melu loovad:
Tre Raadio dj-d, atraktsioonide ja batuutide ala, toidutänav, baarid ja erinevad kauplejad.

Väravad avatakse 18.00
Jälgi meid sotsiaalmeedias ja püsi kursis suvekontsertide infoga:
facebook.com/trekontserdid
instagram.com/trekontserdid

Tre Kontserdid – hea tuju maaletooja juba 23 aastat!

Ametlik raadio Virumaal 97.0 Tre Raadio / Viljandimaal 93.7 Ring FM
www.treraadio.eeInfo ja piletite soovist helista tel. 5292550
Kultuurijuht Garina Toomingas
Härma Buss väljub kell 16.45 Arukülast, kell 17.00 Raasikult ja kell 17.15 Pikaverest.

Üritus: fb://event/1276678216326286

SUVE SUUR AVAPIDU 2024